O NAS

Firma Abakus powstała w 1991 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się sprzedażą sztukaterii oraz listew przypodłogowych. Od 2007 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią najwyższej klasy sztukaterii poliuretanowej firmy Catherine Doyle oraz listew przypodłogowych z duroplastu firmy Q-line. W ofercie posiadamy także sztukaterię firm Orac Decor ,Noel & Marquet,Mardom Decor,Creativa.Krome,Intenpro

            Mamy duże doświadczenie, wiedzę oraz rozeznanie w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Idziemy z duchem czasu, jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi, trendami. Oferujemy naszym klientom fachowość, doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

            Znamy oczekiwania klientów indywidualnych, instytucjonalnych, architektów wnętrz i od lat potrafimy im sprostać. Gama produktów, które oferujemy, zaspakaja potrzeby każdego odbiorcy. Posiadamy w ofercie sztukaterię i listwy przypodłogowe pasujące do wnętrz urządzonych klasycznie i nowocześnie.

PRODUKTY

Sortuj wg: ceny wysokości nazwy
Listwa Karniszowa QL036
Listwa Karniszowa QL036
wysokość: 14,8 cm
szerokość: 4,6 cm
Cena: 86.03 zł za m.b.
Panel 3D Wave
Panel 3D Wave
wysokość: 38,0 cm
szerokość: 113,5 cm
Cena: 234.12 zł za szt.